Rue Washington 176, 1050 Elsene
Rue Washington 176 - 1050 Elsene - KOM EN BEZOEK DEZE WONING ZONDER AFSPRAAK OP ZATERDAG 11 JUNI VAN 9:45 TOT 11:00 TIJDENS ONS ERA OPEN HUIZEN DAG. Uw makelaarskantoor ERA Châtelain is verheugd u dit prachtige appartement met 1 slaapkamer van - 60 m2 te koop aan te bieden. Het appartement zal u verleiden met zijn hoge plafonds, zijn open haarden zonder de ligging te vergeten
Het appartement bestaat uit een lichte woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, een eetkamer, een slaapkamer die uitkomt op de kleedkamer en een badkamer.
Diversen : PEB E. Je zult het geweldig vinden.
Onze ERA COMFORT GARANTIE garandeert al uw vaste installaties voor een zorgeloze aankoop.
Info & Bezoeken op 02 535 98 98. Ontdek onze huizen te koop in Elsene exclusief op era.be/chatelain
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een appartement in Elsene (1050) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 290.000, ofwel ± € 4.833 per m². Online sinds juni 2022. Het EPC-label is C (224 kWh/m²). De woning biedt 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 60 m², 1 slaapkamer.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue Washington 176, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue Washington 176, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Hoeveel kost dit pand?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.