Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Oct de Kerchove d'Exaerdestraat 107, 1500 Halle

Huis in Halle
142 m² wonen
85 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€325.000

Oct de Kerchove d'Exaerdestraat 107 - 1500 Halle - OPTIE OPTIE OPTIE - Immo Pické biedt U deze gunstig gelegen bel-étage woning aan gelegen in de directe omgeving van alle faciliteiten (winkels, openbaar vervoer, scholen en de Brusselse Ring). De woning beschikt op het gelijkvloers over een inkomhal en een polyvalente ruimte (voor vrij beroep, grote in te richten kamer,...) dat actueel ingedeeld is als bureel, bergruimte/mogelijks slaapkamer en een technische ruimte. Op de eerste verdieping vinden we een hal, een leuke leefruimte en een keuken met ontbijthoek. Op de tweede verdieping beschikt deze woning over een nachthal, 2 zeer grote slaapkamers (18m² en 17m²) en berging en een badkamer. Achter de woning bevindt zich een stadstuin dat actueel ingericht is al een ruim terras.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een huis in Halle (1500) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1968. De woning biedt een perceel van 85 m², 1 badkamer, 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 142 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 325.000, ofwel ± € 2.289 per m². Het EPC-label is E (491 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 884. Online sinds juni 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 325.000
Type
Huis
Bewoonbaar
142 m²
Grond
85 m²
Bouwjaar
1968
Prijs/m²
€ 2.289
EPC
491 kWh/m² E
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 884
Referentie
6R-20HTYRXY-
Makelaar Code
4809373
EPC Certificaat
202103040002381891res1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Ligging & buurt

Oct de Kerchove d'Exaerdestraat 107, 1500 Halle

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.289 euro per m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 325.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 3 slaapkamers.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 491 kWh/m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 142 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Oct de Kerchove d'Exaerdestraat 107, 1500 Halle Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Halle.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten