Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Minderbroedersstraat 14, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
130 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€498.000

Minderbroedersstraat 14 - 2000 Antwerpen - Prachtig gelegen in 2008 gebouwd Luxe appartement met 2 slaapkamers en een bureel met groot zonnig terras en vrij uitzicht ligt niet alleen midden in het oude historisch centrum, maar biedt ook nog eens rust en privacy. Het gebouw is gelegen in afgesloten unieke binnentuin van de residentie. Dit appartement afgewerkt met hoogwaardige materialen bestaat uit een ruime living op gietvloeren en een gezellige open haard (cassette op aardgas). Naast de woonkamer is een hyper-geï,nstalleerde keuken half open keuken met alle toestellen, zicht op de binnentuin en een eethoek. Over heel de breedte van het verdiep is een glaspartij met toegang tot het grote terras van bijna 30m²,. Op het onderste verdiep van de duplex zijn de 2 slaapkamers met bureel, een ruime moderne badkamer met grote dubbele instapdouche en een dressing, een apart toilet en een berging voor wasmachine en droogkast. Heel dit verdiep is eveneens op gietvloeren. Het appartement is voorzien van HR ketel, vloerverwarming in de living, keuken en badkamer en in de slaapvertrekken moderne radiatoren. Lichtplan ontworpen door Pierre Withaeckx. Men kan optioneel een dubbele gesloten garagebox bij kopen voor 100.000&euro,. Een kelderberging is in de prijs van het appartement inbegrepen. De dubbele gesloten garage box als kelderberging bevinden zich nabij de lift. Het pand ligt in de oude stad aan de Kunst Academie met openbaar vervoer, scholen, winkels, restaurants en verschillende uitgaansmogelijkheden op wandelafstand. Voor heel ons aanbod ga naar.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (183 kWh/m²). Het pand dateert uit 2009. Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 130 m², 1 badkamer, 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 498.000, ofwel ± € 3.831 per m². Online sinds februari 2013.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 498.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
130 m²
Bouwjaar
2009
Prijs/m²
€ 3.831
EPC
183 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
10/04/2026 Particulier €1.200
24/06/2022 Walls Vastgoedmakelaars €950

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Minderbroedersstraat 14, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.831 euro per m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is PU8ZICPVPGVZ.
Hoeveel kost dit pand?
De gevraagde prijs bedraagt 498.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 2009.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Minderbroedersstraat 14, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten