Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jacob Smitslaan 36, 2630 Aartselaar

Appartement in Aartselaar
110 m² wonen
2 slaapkamers
€239.000

Jacob Smitslaan 36 - 2630 Aartselaar - In een rustige straat maar met een snelle verbinding richting Antwerpen en Brussel vindt u dit duplex-appartement uit 2008 bestaande uit inkomhal, badkamer met ligbad en 2 slaapkamers op de 1ste verdieping en een 2de verdieping bestaande uit zeer ruime living met volledig genstalleerde open keuken en een terras te bereiken via grote schuiframen, een handige berging met voldoende ruimte voor toestellen, een hoek ideaal voor een bureau en een apart toilet. Inbegrepen is een individuele garagebox onder het appartment. Er is slechts 1 andere eigenaar in het gebouw en er zijn geen algemene kosten. Centrale verwarming op aardgas alsook airco in de leefruimte. EPC:160 UC:695498. kan u ons bereiken op 03 - 226.20.40.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 239.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
110 m²
Bouwjaar
2008
Prijs/m²
€ 2.173
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2008 -- €239.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jacob Smitslaan 36, 2630 Aartselaar

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jacob Smitslaan 36, 2630 Aartselaar Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Aartselaar.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten