Klipperstraat 2 - 9000 Gent - Luxe penthouse (bj. 2021) met twee kamers en een uitzonderlijk terras met panoramisch zicht over Gent en zijn torens.
Dit penthouse van ca. 140 m² werd hoogwaardig afgewerkt in samenwerking met interieurarchitecte Peggy De Coninck. De materialen, details en indeling zijn tot in de puntjes verfijnd. Het ruime terras van ca. 34 m² vormt een unieke buitenruimte met prachtig uitzicht.
Indeling:
Op de duplexverdieping (16de verdieping) bevindt zich de open leefkeuken met eetplaats. De keuken is volledig uitgerust met kwalitatieve huishoudtoestellen van Atag. Dankzij de grote raampartijen geniet deze ruimte van veel natuurlijk licht en is er directe toegang tot het ruime, zonnige terras met een prachtig uitzicht over de skyline van Gent. Op deze verdieping is er ook een praktische berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Een verdieping lager bevindt zich de lichtrijke leefruimte. Aansluitend is er een ruime polyvalente ruimte, die momenteel wordt gebruikt als bureau. De hoofdslaapkamer beschikt over ingemaakte kasten en een ensuite badkamer. Verder zijn er in de hal nog een apart toilet, een vestiaire en een extra berging
De toren aan het Stapelplein maakt deel uit van het stadsvernieuwingsproject ‘Oude Dokken’: een nieuw, bruisend stadsdeel met wandelpromenades, wijkparken, hippe koffiebars en een moderne stedelijke uitstraling.
Er is een gemeenschappelijke fietsenberging en afvalberging in de residentie.
Extra troeven: vloerverwarming aangesloten op het stadsnet, hoogwaardige Trizo21-verlichting, individuele zonnepanelen, maatwerk raamdecoratie en kwalitatieve ATAG-huishoudtoestellen, inclusief wijnfrigo.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.