Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Luitenant Philippartstraat 19, 1820 Steenokkerzeel

Huis in Steenokkerzeel
500 m² wonen
5 slaapkamers
3 badkamers
€395.000

Luitenant Philippartstraat 19 - 1820 Steenokkerzeel - Ruim huis, in rustige straat: was vroeger melkwinkel Rustig huis in doodlopende straat op 10 minuten van centrum brussel. Vliegtuigen landen 500m voor het huis maar omdat er nooit een vliegtuig overvliegt is het er heel rustig. Er bevind zich een winkelruime op het gelijkvloers die kan gebruikt worden als woonruimte of opnieuw als winkel. Het huis heeft een goede verwarming en is goed geisoleerd. De badkamer is naast de keuken maar op de verdipingen zijn er ook badkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 395.000
Type
Huis
Bewoonbaar
500 m²
Bouwjaar
1957
Prijs/m²
€ 790
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
11/01/2012 -- €395.000
11/01/2012 -- €1.200

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Luitenant Philippartstraat 19, 1820 Steenokkerzeel

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Luitenant Philippartstraat 19, 1820 Steenokkerzeel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Steenokkerzeel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten