Jan-Baptist Boterdaelestraat 12, 9000 Gent
Jan-Baptist Boterdaelestraat 12 - 9000 Gent - Leuke op te frissen woning op een fantastische locatie nabij Coupure en Bijloke. De bereikbaarheid is perfect: onmiddellijk aan de ring rond Gent en de watersportbaan, op wandelafstand van het centrum en op fietsafstand van station Gent-Sint-Pieters. Voorts is de buurt zeer charmant, gezellig en rustig. De woning zelf bestaat uit een leefruimte met zeer veel lichtinval, gezellige keuken, badkamer, twee volwaardige slaapkamers en een zolder met mogelijkheid tot creatie van 1 of 2 extra slaapkamers (mits de nodige aanpassingen aan het dak). Bovendien zijn er twee garages waarvan é,é,n volledig afgesloten van de rest van de woning (dus eenvoudig te verhuren of te verkopen). Uiteraard kan de indeling van deze sympathieke woning naar eigen creatie f inzicht worden aangepast. Mogelijkheid tot klein beschrijf. Aanrader voor de snelle beslisser.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Jan-Baptist Boterdaelestraat 12, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Jan-Baptist Boterdaelestraat 12, 9000 Gent
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
Marktcijfers in Gent
Vergelijkbare panden te koop in Gent
Recent verkocht in Gent
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.