Molenberg 1, 2630 Aartselaar
Molenberg 1 - 2630 Aartselaar - Prachtige laagbouwvilla met oprit voor 2 wagens, carport, inpandige garage, 3 slaapkamers gelijkvloers, badkamer met ligbad en douche en extra toilet, apart gastentoilet, ingerichte keuken, ruime woonkamer met OH-cassette, veranda met ingebouwde BBQ, 2 extra (hobby- of speel)kamers op de zolderverdieping en grote mooi aangelegde ZW-georienteerde tuin. ,De villa is ideaal gelegen ten opzichte van invalswegen, doch zeer rustig in een wijk met een schooltje. , Golfterreinen eveneens vlakbij.Deze woonst biedt veel privacy dankzij de groene ommuring rondom. , Vooraan kunnen er reeds 2 wagens parkeren op de oprit. , Buiten de grote inpandige garage is er tevens een carport voor een tweede wagen naast de woning. , De garage biedt voldoende bergruimte en herbergt tevens de brander van de centrale verwarming.De prachtige tuin is aangelegd en beschikt over 2 tuinhuisjes ,De inkomhal van de woning beschikt over een vestiaire en een gastentoilet met handenwasser.De ruime woonkamer (7.49 x 5.30) is betegeld en heeft een open haardcassette. , Deze aangename ruimte wordt vergroot door de aanpalende veranda (5 x 3): een ruimte badend in het daglicht met zicht op de prachtige tuin.De keuken (3 x 3) is volledig nieuw ingericht een 9-tal jaar geleden met extra veel kasten, dubbele spoelbak, vaatwasser, gasfornuis, dampkap, oven, ingebouwde friteuse, microgolfoven en ijskast. , Er is tevens een plaats voor een ontbijttafel en een toegang naar de tuin.De nachthal biedt toegang naar de badkamer die eveneens een 9-tal jaar geleden werd heringericht met ligbad, douche en lavabo meubel alsook een extra toilet.Er zijn 3 slaapkamers (4.07 x 3), (3 x 2.6) en (4.35 x 3) op laminaatparket.Op de zolderverdieping werden nogmaals 2 hobby- en - of speelkamers ingericht (elks , 5.40 x 2.5).Onder de volledige oppervlakte van de villa is er een kruipruimte.Bijzonderheden: De condensatiebrander van de centrale verwarming werd 2 jaar geleden vernieuwd, de regenwaterpomp is 1 jaar oud, de tuinhuisjes werden vernieuwd 2 jaar geleden, de glazen binnendeuren dateren van dezelfde periode als het vernieuwen van badkamer en keuken (9 jaar).Er is een alarm aanwezig momenteel aangesloten aan meldkamer.Geen stedenbouwkundige vergunning uitgereikt - Woongebied - Geen dagvaarding uitgebracht - Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig - Geen verkavelingsvergunning.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Molenberg 1, 2630 Aartselaar
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Molenberg 1, 2630 Aartselaar
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Aartselaar.
Marktcijfers in Aartselaar
Recent verkocht in Aartselaar
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.