Hoogstraat 142, 2580 Beerzel
Hoogstraat 142 - 2580 Beerzel - Ruime, instapklare woning op 965 m².
Deze zeer ruime, gerenoveerde woning ligt op een boogscheut van Beerzel centrum op een stuk grond van 965 m². De laatste jaren zijn hier stelselmatig grote werken geweest zodat je hier precies in een nieuwbouw terecht komt. Omvat op het gelijkvloers: een geweldige living bureau van 66 m², een nieuwe perfect geïnstalleerde keuken, gastentoilet, wasplaats, badkamer, chauffageberging. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers. De zolder met vaste trap is een slaapkamer met airco. Aansluitend aan de living is er een groot terras van 60 m² waarvan de helft overdekt is, een barbecueplaats is nog een extra. De grastuin is helemaal omheind en de voorbereiding voor de verlichting is al aanwezig. Voor een garage is er een vergunning maar Meer info...
ze staat er nog niet. Klein beschrijf mogelijk ! Voor interactieve grondplannen en foto's ga naar www.wijns.be. Voor meer info en/bezichtiging graag bellen naar 0473/33.33.34 [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hoogstraat 142, 2580 Beerzel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Hoogstraat 142, 2580 Beerzel
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beerzel.
Marktcijfers in Beerzel
Vergelijkbare panden te koop in Beerzel
Recent verkocht in Beerzel
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.