René D'Huyvetterstraat 5-2012, 9770 Kruishoutem
René D'Huyvetterstraat 5-2012 - 9770 Kruishoutem - In het hart van het gezellige Kruishoutem vinden we dit nieuwbouwappartement (penthouse) te huur. Het appartement bevindt zich op de bovenste verdieping en telt 3 slaapkamers en 2 badkamers. De keuken is voorzien van inbouwtoestellen en heeft een afzonderlijke berging.
Aan de zonnekant zijn elektrische screens reeds geïnstalleerd.
Het terras is 34 m² groot en heeft een aparte (tuin-)berging waar tuinmeubelen kunnen gestockeerd worden.
Winkels, supermarkten en scholen zijn op wandelafstand gelegen. Via de autosnelweg E17 (5 min afstand) zijn steden als Gent en Kortrijk vlot bereikbaar.
INDELING:
- inkomhal met apart toilet
- leefruimte met open keuken
- bergruimte
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- koele, geïsoleerde berging
- terras van 34 m² met tuinberging
Kelderberging en autostaanplaats zijn inbegrepen
TROEVEN:
Lichtrijk appartement
zonnig dakterras van 34 m² met tuinberging
kelderberging en autostaanplaats inbegrepen
2 badkamers
3 slaapkamers
centrale ligging
Ben je geïnteresseerd in dit appartement te huur in Kruishoutem Aarzel dan niet om een huurprofiel aan te maken op onze website. Nadien neem ik zo snel mogelijk contact met u op. Wenst u uw eigendom ook te koop of te huur te stellen We helpen u graag verder. Steeds tot uw dienst om u verder te helpen met al uw vragen over vastgoed!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
René D'Huyvetterstraat 5-2012, 9770 Kruishoutem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
René D'Huyvetterstraat 5-2012, 9770 Kruishoutem
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kruishoutem.
Marktcijfers in Kruishoutem
Vergelijkbare panden te huur in Kruishoutem
Recent verhuurd in Kruishoutem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.