Ga naar inhoud
Terug naar resultaten

immo Kaart

Joseph Smeetslaan 238, 3630 Maasmechelen

Villa Verhuurd in Maasmechelen
1450 m² perceel
5 slaapkamers
Prijs op aanvraag

Joseph Smeetslaan 238 - 3630 Maasmechelen - Zeer mooie villa te huur, heel rustig gelegen en dicht bij het centrum van Maasmechelen.Deze grote villa volledig in het groen, met 5 slaapkamers, 3 badkamers en 2 aparte toiletten.Gelijkvloers bevinden zich 2 grote leefruimtes die doormiddel van een groot raam verbonden zijn met de natuur. Centraal tussen de leefruimtes bevindt zich de keuken met aanliggend de berging.De inkomhal geeft toegang op alle kamers gelijkvloers. Ook staat deze verbonden met de trap die toegang geeft tot het 1ste verdiep en kelder.De villa is volledig onderkelderd, deze geeft ook toegang tot de afgesloten parkeer plaatsen onder de villa (3 garages).Ook kan de villa gezien worden als kangoeroe woning dit is ideaal voor families die op zoek zijn naar veel ruimte. Of ideaal voor privé gebruik.De villa kan ook gebruikt worden voor vrije beroepers zo kan er links gewoond worden en rechts kan de praktijk gemaakt worden.Dit is een prachtige villa die rust en gezelligheid uitstraald. Aarzel niet om contact met ons op te nemen. TROEVEN- Kangoeroewoning - Zeer goede ligging- Veel ruimte- Mooie tuin, omgeven door het groen Huurprijs:€1900/maand€200/maand extra voor het onderhouden van de tuin dat gedaan zal worden door een tuinfirma.Totale huurprijs:€2100/maand

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Villa
Grond
1450 m²
Bouwjaar
1979
EPC
348 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
AIXUW6ONTMR5
Makelaar Code
01328

Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te huur staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.