Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Bischoffsheimlaan 36, 1000 Brussel

Kantoor Verhuurd in Brussel
€800

Bischoffsheimlaan 36 - 1000 Brussel - Mooie kantoorruimte in het business center Bischoffsheim.
Gelegen aan de kleine ring van Brussel, op een boogscheut van de beurs en de Grote markt.

De kantoorruimte is volledig bemeubeld, bovendien kan u ook gebruik maken van de verschillende diensten en voorzieningen van het business centrum.
Er is een onthaal dat ter beschikking staat voor u en er is altijd koffie, thee, water en vers fruit aanwezig.

Er zijn 2 ruime vergaderzalen met een capaciteit van 2 tot 10 personen, een uitgeruste keuken, eetkamer en terras ter beschikking.

In de huurprijs zijn alle kosten inbegrepen: verwarming, elektriciteit, water, gebruik en voorzieningen gemeenschappelijke delen.

Het is ook mogelijk om het kantoor te huren als flex kantoor voor €350 per persoon.

De kantoorruimte is onmiddellijk beschikbaar.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 800
Type
Kantoor

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/03/2024 Structura.biz €2.150.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Bischoffsheimlaan 36, 1000 Brussel

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brussel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten