Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Lozanastraat 31, 2018 Antwerpen

Appartement Te Huur in Antwerpen
1 slaapkamers
1 badkamers
€ 895

Lange Lozanastraat 31 - 2018 Antwerpen - Op zoek naar een instapklaar appartement met een warme en lichte sfeer? Dit charmante, volledig gemeubelde appartement op de eerste verdieping bevindt zich in een rustige straat en biedt alles wat je nodig hebt voor comfortabel wonen. Wat mag je verwachten? Veel natuurlijke lichtinval dankzij grote ramen Gelegen in een kalme, verkeersarme straat – ideaal om te ontspannen na een drukke dag Het appartement is volledig gemeubeld – van zitbank tot keukengerei, gewoon je koffers uitpakken en wonen. Voor de was staat er een wasmachine en droogkast. Perfect voor: Expats en werkenden die op zoek zijn naar een verzorgd appartement in een aangename en rustige omgeving. Boven op de huur betaalt u all-in 250 €/maand voor internet, verwarming, elektriciteit, water en de gemeenschappelijke lasten. Indien u niet voor de all-in formule kiest, bedragen de gemeenschappelijke lasten 30 €/maand Recentelijk werden ramen vernieuwd en het dak geïsoleerd. Deel deze pagina

Kenmerken

Vraagprijs
€ 895
Type
Appartement
EPC
237 kWh/m² C
Prijs Geschiedenis
02 Jul 2026
€895 / Quares
Meld u hier GRATIS aan om de prijshistorie van het pand: Lange Lozanastraat 31, 2018 Antwerpen te bekijken.
Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Lozanastraat 31, 2018 Antwerpen

📈 Vastgoedprijzen in Antwerpen (2018)
Bekijk de gemiddelde prijzen, de prijsevolutie en het actuele aanbod in jouw stad of gemeente.

Huurprijsevolutie in Antwerpen – historische huurprijzen uit het vastgoedarchief

Deze cijfers tonen de gemiddelde gevraagde huurprijs per maand in Antwerpen, gebaseerd op zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief en dagelijks bijgewerkt. Voor huizen steeg de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 1.441 /maand) en 2026 (€ 1.847 /maand) met ongeveer 28%. Voor appartementen steeg de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 857 /maand) en 2026 (€ 1.141 /maand) met ongeveer 33%.

HuizenAppartementen
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Periode: tot Tip: beweeg over (of tik op) een balk voor het exacte bedrag.
Nog meer historische huurprijzen? KLIK HIER

🌍 Klimaat, energie & duurzaamheid

Energie & renovatie
EPC-label C

✅ Dit pand voldoet al aan de Vlaamse renovatieverplichting (minstens label D).

ℹ️ Deze informatie is automatisch samengesteld uit openbare bronnen: overstromingsgevoeligheid via de Vlaamse watertoetskaarten (VMM/waterinfo.be, 2023), zonneopbrengst via PVGIS (EU), en de renovatie-/energieraming op basis van het opgegeven EPC. Alle cijfers zijn indicatief en vervangen geen plaatsbezoek, EPC-deskundige of officieel attest.

Vergelijkbare panden te huur in Antwerpen

Mis geen enkel vergelijkbaar pandOntvang gratis een e-mail zodra er nieuwe panden te huur bijkomen in Antwerpen.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Lozanastraat 31, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Kaart
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com
Terug naar resultaten