Einde Were 62 bus 303, 9000 Gent
Einde Were 62 bus 303 - 9000 Gent - Op een uitstekende locatie in Gent, aan de Einde Were 62, bevindt zich dit lichtrijke en verzorgde appartement met twee ruime slaapkamers en een aangenaam terras. Dankzij de vlotte bereikbaarheid, nabijheid van winkels, openbaar vervoer en het historische stadscentrum, is dit de ideale woonplek voor wie comfortabel wil wonen in de stad.
Indeling van het appartement: Inkomhal met apart toilet - technische ruimte - woonkamer - keuken - berging 2 - badkamer - slaapkamer 1 - slaapkamer 2 - berging 3 - terras. De gemeenschappelijke kosten onder de vorm van een provisie bedragen 75,00 euro/ maand en dienen voor het onderhoud van de gemene delen. Bij het appartement is er ook een autostaanplaats bij te huren voor 75,00 euro/ maand. onmiddellijk beschikbaar!
Start een gesprek Bezoek aanvragen Delen Facebook LinkedIn Whatsapp pand bewaard bewaar dit pand Route berekenen Bel de makelaar Een bezoek aanvragen- Via Mijnhuurprofiel.be Indien je deze eigendom graag wenst te bezoeken, dien je eerst een huurprofiel aan te maken via mijnhuurprofiel.be. Aan de hand van jouw huurdersprofiel bekijken we of de huurpanden waarin je interesse toont matchen met de door jou ingevulde gegevens en nemen wij contact op om het bezoek in te plannen. Je kunt je huurprofiel aanmaken via de knop 'bezoek aanvragen'.
Huurprofiel aanmaken Hoe werkt het- Einde Were 62 bus 303, 9000 Gent
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Einde Were 62 bus 303, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Einde Were 62 bus 303, 9000 Gent
Huurprijsevolutie in Gent – historische huurprijzen uit het vastgoedarchief
Deze cijfers tonen de gemiddelde gevraagde huurprijs per maand in Gent, gebaseerd op zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief en dagelijks bijgewerkt. Voor huizen steeg de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 1.000 /maand) en 2026 (€ 1.310 /maand) met ongeveer 31%. Voor appartementen steeg de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 868 /maand) en 2026 (€ 1.059 /maand) met ongeveer 22%.
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.
