Brugstraat 66a - 9880 Aalter - Casco appartement gelegen op uitstekende locatie te Aalter. Op wandelafstand van het station van Aalter alsook enkele winkels. Dit is een ideaal eigendom voor de 'handige harry' die op zoek is naar investeringseigendom (potentieel rendement van 3,5%-4%) of een alleenstaande die opzoek is naar een betaalbare eerste eigendom.
Het appartement is reeds voorzien van nieuwe dakkappelen, en hoog rendementsramen. Het appartement is volledig gestript. Enkel binnenwerken noodzakelijk.
Reden van hogere EPC is daar er geen verwarming aanwezig is op dit moment. Daarvoor bedroeg de EPC +/- 550 kwh/m². Ondertussen zit er ook recentere hoogrendementsbeglazing in waardoor een betere het plaatsen van een energiezuinige verwarming snel tot een goede score zal leiden.
Oorspronkelijk waren er 2 slaapkamers aanwezig in het appartement maar idealiter is dit appartement geschikt voor 1 ruimere slaapkamer.
We verwijzen hiervoor naar de plannen die u kan inkijken bij de afbeeldingen en zeker kunnen verder bespreken bij een bezoek wat de mogelijkheden zijn.
Geen lift aanwezig. Ruime parkeervoorzieningen in de straat.
Kenmerken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.