Home Appartement 2018 Antwerpen
Lange Lozanastraat 233



immo Kaart

Lange Lozanastraat 233, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
129 m² wonen
2 slaapkamers
€379.000

Lange Lozanastraat 233 - 2018 Antwerpen - Zeer ruim en licht appartement van ca 130 m² gelegen op een toplocatie in de Lange Lozanastraat. De nabijheid van tal van invalswegen alsook het centrum van Antwerpen maken hier een ideale locatie van. Op wandelafstand bevinden zich alle winkels, supermarkten, horecazaken en twee heerlijke parken.

Dit groot appartement waren oorspronkelijk twee appartementen welke werden samengevoegd. Hierdoor heeft het een heerlijk terras over de gehele lengte van het appartement, dit bevindt zich achteraan het gebouw met zicht over de binnentuin.
Via de inkomhal met vestiairekasten en gastentoilet bereikt u de leefruimte. Deze is opgedeeld in twee delen waardoor het nog volledig naar eigen keuze in te delen valt. De mooie parketvloer in combinatie met grote raampartijen zorgen ervoor dat het heerlijk vertoeven is in de leefruimte. De keuken is toegankelijk vanuit de leefruimte en voorzien van alle nodige toestellen zodat u naar hartenlust kan koken.
De extra berging naast de keuken is voorzien van aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Beide ruime slaapkamers (ca. 15 m² en 12 m²) grenzen zowel aan de leefruimte als aan het terras. Zij kunnen bovendien gebruik maken van de badkamer met douche en lavabomeubel.
Bijzonderheden:
- Recentelijk gerenoveerd
- 3 kelderbergingen inbegrepen
- Uitzonderlijk ruim en rustig gelegen

Voor meer informatie, ook na de kantooruren of tijdens het weekend, contacteer Ellen op 0474/84.54.29 of ellen@reds.be

Kenmerken
Status: Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.

Financieel
Vraagprijs
€ 379.000
Kadastraal Inkomen
€ 1.188
Algemeen
Type
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
129 m2
Referentie
Y8THCNL3AS6V
EPC Waarde
178 kWh/m2
EPC Label
B
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwk. vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
n/a
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Bestemming
n/a
Overstromingsgebied
Nee
Prijs Geschiedenis
11 Oct 2022
€379.000 / Reds

Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de

Lange Lozanastraat 233, 2018 Antwerpen.


Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com