Duplex appartement op de eerste verdieping
Dit ruime appartement is perfect voor gezinnen of mensen die op zoek zijn naar wat extra ruimte. Met twee slaapkamers, één badkamer en extra toilet biedt dit appartement voldoende ruimte en privacy.
De keuken is uitgerust met de basis apparatuur en geeft je genoeg ruimte om heerlijke maaltijden te bereiden. De luchtige woonkamer is perfect om te ontspannen en ruim genoeg voor een gezellige entertainment hoek. Vanuit de woonkamer kan je ook naar het grote en gezellige terras, waar je kan genieten van het buitenleven en ontspannen in de zon.
Op het tweede verdiep bevinden zich de slaapkamers en badkamer.
Omgeving: Het is gelegen in een rustige en gezinsvriendelijke buurt. Horeca en winkels op wandelafstand. Twee scholen in de buurt. Openbaar vervoer beschikbaar op 300 meter.
Troeven: Extra toilet op eerste verdiep. Alles binnen handbereik. Ideaal als starters woning. Pas volledig gerenoveerd. Prachtige stadstuin.
Mis deze kans niet en kom eens een kijkje nemen door te bellen naar Filip 0475/86.04.89 of mailen naar filip@janssenenjanssen.be
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de , 3840 Borgloon.