Europawijk 2 - 2440 Geel - Residentieel en rustig gelegen gelijkvloers appartement gelegen op de grens van Geel en Mol, naast de Europawijk.
Het appartement heeft een gemeenschappelijke inkom met één extra appartement. Er is ook een aparte ingang via de tuin.
In de inkom van het appartement is er een vestiaire en een aparte berging. Hierin bevinden zich de installaties en is er ruimte voor een wasmachine en poetsmateriaal.
Het appartement bevat ook nog twee verschillende slaapkamers, een toilet en een badkamer. Deze badkamer heeft een dubbele lavabo en een bad met een douchemuur.
De woonkamer heeft een open keuken en biedt een uitzicht op de tuin van 100m2. Deze grenst volledig aan de bossen.
Het appartement heeft een bijhorende autostaanplaats en er is een gemeenschappelijke fietsenberging.
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Europawijk 2, 2440 Geel.