Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Winston Churchilllaan 29, 8300 Knokke-Heist

Appartement Te Koop in Knokke-Heist
Prijs op aanvraag

Winston Churchilllaan 29 - 8300 Knokke-Heist - Bekijk alle foto's Bekijk video Bekijk alle foto's Bekijk alle foto's 2 2 72 m² 1 Volledig gerenoveerd appartement met een uniek zicht over de villa’s te Churchilllaan. Winston Churchilllaan 29, 8300 Knokke-Heist € 695.000 REF 5602310 Beschrijving Volledig gerenoveerd appartement met een uniek zicht over de villa’s te Churchilllaan.Ideaal gelegen 2-slaapkamer appartement waar u kunt genieten van het magnifiek open zicht over de villa’s te Winston Churchilllaan. Het appartement is in 2023 volledig gerenoveerd en men heeft gebruik gemaakt van kwaliteitsvolle materialen en met het oog voor detail. Over het hele appartement ligt er een mooie eiken parket. De ramen zijn voorzien van lamellen. Indeling als volgt: Ruime inkom, lichtrijke woonkamer waar u van de ochtendzon kunt genieten. Volledig geïnstalleerde keuken met een hoogwaardige afwerking met een composiet en volledig uitgeruste toestellen (met oven, inductiekookplaat, kookplaat, etc.) De nachthal die leidt naar de 2 volwaardige slaapkamers. De master bedroom met een dubbel bed en een ensuite badkamer met een inloopdouche en een lavabomeubel met veel kastruimte. De master bedroom heeft een ook een leuk terras waar u van de avondzon kunt genieten. De 2e slaapkamer heeft ook een douche en een lavabomeubel in de kamer. Het toilet is apart bereikbaar via de nachthal. Overname nieuwe meubelen aan €25 000. Grote privatieve kelder aanwezig op -1 en fietsenberging. EPC: 196 kWh/m² (CU: 2462013-RES-1)

Kenmerken

Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Appartement
Meld u hier GRATIS aan om de prijshistorie van het pand: Winston Churchilllaan 29, 8300 Knokke-Heist te bekijken.
Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Winston Churchilllaan 29, 8300 Knokke-Heist

📈 Vastgoedprijzen in Knokke-Heist (8300)
Bekijk de gemiddelde prijzen, de prijsevolutie en het actuele aanbod in jouw stad of gemeente.

Prijsevolutie in Knokke-Heist – historische vastgoedprijzen uit het vastgoedarchief

Deze cijfers zijn gebaseerd op 13.733 zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief voor Knokke-Heist en worden dagelijks bijgewerkt. De gemiddelde vraagprijs ligt doorgaans iets hoger dan de uiteindelijke verkoopprijs; voor gronden tonen we de prijs per m². Voor huizen daalde de gemiddelde prijs tussen 2020 (€ 1.579.956) en 2026 (€ 1.102.839) met ongeveer 30%. Voor appartementen daalde de gemiddelde prijs tussen 2020 (€ 955.034) en 2026 (€ 915.490) met ongeveer 4%. Voor gronden daalde de gemiddelde prijs per m² tussen 2022 (€ 2.619/m²) en 2026 (€ 2.095/m²) met ongeveer 20%.

HuizenAppartementenGronden
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Periode: tot Tip: beweeg over (of tik op) een balk voor het exacte bedrag.
Nog meer historische vastgoedprijzen? KLIK HIER

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is -HQ5I9L3UMKS.
Mis geen enkel vergelijkbaar pandOntvang gratis een e-mail zodra er nieuwe panden te koop bijkomen in Knokke-Heist.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Winston Churchilllaan 29, 8300 Knokke-Heist Gratis waardecheck →
Kaart
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com
Terug naar resultaten