Home Te Koop Huis 9910 Aalter
Langedonkstraat 32



immo Kaart

Langedonkstraat 32, 9910 Aalter

Huis Te Koop in Aalter
300 m² wonen
7958 m² perceel
€438.000

Langedonkstraat 32 - 9910 Aalter - Hoeve op 7 958 m² landelijk gelegen in Aalter

Hofplaats bestaande uit een woonhuis (af te breken en nieuw te bouwen) en een schuur met bijhorende weide.

De woning is volledig vergund voor zonevreemd wonen en biedt volledige rechtszekerheid voor wonen op het platteland.

Langsheen de Langedonkstraat vindt u deze hoeve met een oppervlakte van 7.958 m². De woning is volledig vergund voor zonevreemd wonen en biedt volledige rechtszekerheid voor wonen op het platteland. De woning kan worden gerenoveerd met een marge voor uitbreiding van het volume tot 1.000 m³. Een project sloop en herbouw is ook mogelijk rekening gehouden met de stijl. De nieuwbouwwoning moet in landelijke stijl gebouwd worden. Er is reeds een bouwplan goedgekeurd.
De schuur mag worden gesloopt en herbouwd als woningbijgebouw met maximaal het bestaande volume.

Deze eigendom heeft een gunstige zonoriëntatie met prachtig open zicht. De woning heeft energiescore F en is verplicht te renoveren binnen de vijf jaar tot energieklasse D. Sloop en herbouw kan uiteraard.

Pluspunten:
- Ligging, ligging en ligging: landelijk gelegen, nabij het centrum van Knesselare, op een boogscheut van Aalter alsook en op -en afrit Beernem en Aalter;
- Vergunning voor zonevreemd wonen is goedgekeurd alsook is er een geldig plan van een nieuwe woning aanwezig;
- Ideaal voor wie rust op zoekt, dieren wilt houden, enz...

Kenmerken
Financieel
Vraagprijs
€ 438.000
Kadastraal Inkomen
€ 244
Algemeen
Type
Huis
Grond oppervlakte
7958 m2
Bewoonbare oppervlakte
300 m2
Referentie
QZEL2RPU39NP
EPC Waarde
1102 kWh/m2
EPC Label
F
EPC Certificaat
202001290002242031-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwk. vergunning
Woning gebouwd voor 1962
Dagvaarding uitgebracht
n/a
Rechterlijke beslissing
n/a
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Bestemming
n/a
Overstromingsgebied
n/a
Prijs Geschiedenis
28 Sep 2024
€438.000 / ERA Lafaut

Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de

Langedonkstraat 32, 9910 Aalter.


Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com