Van Boendalestraat 9 - 2000 Antwerpen - Statig herenhuis met authentieke gevel en tal van historische details. Gelegen in het historisch centrum van de Koekenstad en in de achtertuin van het Begijnenhof. Op wandelafstand van het winkelcentrum, de universiteitswijk, het vernieuwde Operaplein, Centraal Station, … .
Dankzij de centrale locatie zowel het Zuid als het Eilandje of de binnenstad bereikbaar binnende 10 min. Om de hoek is er een parkeergarage, velostation en openbaar vervoer.
- Rustige locatie in centrum Antwerpen
- Gezellige stadskoer
- Authentieke elementen
Bij het binnengaan van de woning zal de prachtige inkomhal je niet ontgaan, een mooie brede ruimte met authenticiteit. Via de hal is er toegang naar de leefruimte, nu nog met vals plafond maar het originele plafond met prachtige moluren wacht op jou om zicht terug te laten bewonderen. Aansluitend aan de leefruimte kom je in de eetkamer en keuken met toegang naar de stadskoer. Achteraan werden voorzieningen voor wastoestel en droogkast gemaakt en een aparte w.c..
De bovenverdiepingen van de woning zijn momenteel deels verhuurd als 2 studentenkamers met een gedeelde keuken, badkamer en leefruimte. De eigenaar had zelf nog toegang tot 2 eigen slaapkamers en badkamer. De woning leent zicht dus ook voor verhuur aan studenten of co-housers.
De eerste tussenverdieping is ingericht als eerste studentenkamer met eigen lavabo.
De eerste verdieping is de masterbedroom met tweede kamer en badkamer voor de eigenaar.
De tweede tussenverdieping is ingericht als dressing en badkamer voor de studenten.
De tweede verdieping is ingedeeld als een gezamenlijke leefruimte, tweede studentenkamer en berging.
Op de derde verdieping zijn er nog twee extra slaapkamers en kitchenette.
Ondergronds is er een ruime droge kelder voor opslag en technieken.
Benieuwd naar deze prachtige woning? Maak een afspraak via stad@sinjoor.be – 03 283 05 00
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Van Boendalestraat 9, 2000 Antwerpen.