
Spoorwegstraat 24, 3370 Boutersem
Spoorwegstraat 24 - 3370 Boutersem - Omschrijving: deze woning in open bebouwing bevindt zich in een zijstraat van de Leuvenselaan in Roosbeek, deelgemeente van Boutersem. De woning biedt fijne leefruimtes op het gelijkvloers, 3 kamers op de verdieping, een ruime, geïsoleerde zolderkamer en een inpandige garage. Links van de woning is er een volledig omheinde tuin met grasperk.
Omvattende:
Gelijkvloers: inkomhal, zit- en eetkamer, keuken, badkamer, berging en wasplaats/polyvalente ruimte, garage, toiletruimte
Eerste verdieping: nachthal, 3 slaapkamers
Zolderverdieping: nachthal, geïsoleerde zolderkamer
Kelderverdieping: 4 compartimenten
Oprit, omheinde tuin
Ligging: de woning bevindt zich in een zijstraat van de Leuvenselaan in Roosbeek, deelgemeente van Boutersem, en biedt vele faciliteiten in de nabije omgeving. Bushaltes zijn vlakbij, het station van Vertrijk bevindt zich op 2,5 km en de aansluiting met de E40 op een 4-tal km.
INDELING
Gelijkvloers
Inkomhal: een eerste deur rechts in de inkomhal leidt naar de zit- en eetkamer. Rechtdoor loopt de gang langs de trap naar de bovenverdieping heen tot aan de buitendeur naar de binnenkoer en tot de deur naar de keuken. Van hieruit loopt de gang verder naar de berging en wasplaats, de garage en de toiletruimte. De vloer in de inkomhal is bekleed met een beigegrijze cementtegel.
Zit- en eetkamer: via de deur rechts in de inkomhal bereikt men de zit- en eetkamer, die van elkaar gescheiden worden door een open boog. In de zitkamer geeft een grote raampartij aan de voorkant van de woning uit en in de eetkamer geeft een raampartij in 3 delen uit op de ommuurde binnenkoer. Van de eetkamer leidt een deur opnieuw naar de gang. De vloer in de zit- en eetkamer is bekleed met een beige, keramische tegel.
Keuken: de functioneel ingerichte keuken is uitgerust met een dubbele wastafel, een gasfornuis met oven onderaan, dampkap bovenaan en kastpartijen boven en onder het aanrecht. Langs de wand in de keuken bevindt zich een extra gaskachel. De twee dubbele raampartijen in de keuken geven uit op de binnenkoer en zorgen hier voor aangenaam daglicht. Van de keuken leidt een deur naar de achterliggende badkamer. De vloer in de keuken is bekleed met dezelfde beigegrijze tegel als in de inkomhal en gang.
Badkamer: de badkamer is uitgerust met een enkele lavabo met opberglades onderaan, een spiegelkast bovenaan en een ligbad. Een hoger geplaatst kiepraam zorgt hier voor daglicht en verluchting. De vloer in de badkamer is bekleed met witte, gespikkelde cementtegels.
Berging en wasplaats / polyvalente ruimte: links van de keuken bevindt zich een mooie, ruime kamer die momenteel dient als berging en wasplaats, maar perfect ook voor andere doeleinden kan ingericht worden. Hier bevinden zich een hoge, gemetste open haard, een uitgietbak en zijn ook de nodige aansluitingen aanwezig voor wasmachine en droogkast. De dubbele deur met glaspartijen en de grote raampartijen links en rechts van deze deur geven toegang tot de tuin. De vloer is hier bekleed met kleine, donkerrode tegels.
Garage: een deur tegenover de berging en wasplaats leidt tot de ruime, inpandige garage, die is uitgerust met een elektrische bediende, sectionale poort. De elektriciteit wordt hier ingeleid en verder biedt de garage nog extra opbergplaats. Het plafond in de garage is geïsoleerd en 4 raampartijen zorgen hier voor het nodige daglicht. De vloer in de garage is bekleed met een grijze cementtegel.
Toiletruimte: de toiletruimte aan het einde van de gang op het gelijkvloers is uitgerust met een toilet en een lavabo. Een hoger geplaatst raam zorgt hier voor daglicht en verluchting. De vloer in de toiletruimte is bekleed met dezelfde tegels als in de gang.
Eerste verdieping
Via de trap in de inkomhal bereikt men de 3 slaapkamers op de verdieping. De vloer in de nachthal is bekleed met laminaat en 2 enkele ramen zorgen hier voor aangenaam daglicht.
3 slaapkamers: de slaapkamers hebben alle 3 aangename afmetingen. De eerste slaapkamer beschikt over 2 dubbele raampartijen en de wanden zijn hier bekleed met OSB. De tweede kamer heeft een grote raampartij in 3 delen en de derde slaapkamer biedt 3 enkele ramen. De vloer in de slaapkamers is bekleed met dezelfde laminaat als in de nachthal.
Zolderverdieping
De vaste trap loopt vervolgens naar de nachthal op de volledig geïsoleerde zolderverdieping. De ruime zolderkamer biedt een groot velux raam en een bijkomend enkel raam. De vloer op deze verdieping is bekleed met houten planchetten.
Kelderverdieping
Een deur onder de trap in de inkomhal leidt tot de trap naar de kelderverdieping, die met 4 compartimenten veel extra bergruimte biedt. In een van deze ruimtes bevinden zich de CV-ketel, de boiler en de waterontharder.
Oprit, omheinde tuin
De oprit biedt plaats aan een wagen voor de garagepoort. De omheinde tuin is bereikbaar via de dubbele deur in de polyvalente ruimte en biedt een brede grasstrook die zich tot vooraan de eigendom strekt en die omboord is met aanplantingen.
Bijzondere specificaties en aandachtspunten:
- Schrijnwerk in hout met dubbele beglazing en rolluiken
- CV op aardgas, radiatoren met thermostatische kranen
Conclusie:
Deze woning in open bebouwing biedt fijne leefruimtes op het gelijkvloers, 3 kamers op de verdieping, een ruime, geïsoleerde zolderkamer en een inpandige garage. Links van de woning is er een volledig omheinde tuin met grasperk. De woning bevindt zich in een zijstraat van de Leuvenselaan in Roosbeek, deelgemeente van Boutersem, en biedt vele faciliteiten in de nabije omgeving. Bushaltes zijn vlakbij, het station van Vertrijk bevindt zich op 2,5 km en de aansluiting met de E40 op een 4-tal km.
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Spoorwegstraat 24, 3370 Boutersem.