
Lierseweg 331, 2200 Herentals
Lierseweg 331 - 2200 Herentals - Informatie gebouw gemengd gebruik
Gebouw voor gemengd gebruik, bestaande uit een villa/kangoeroewoning ca. 367m² + magazijn ca. 466m².
Oppervlakte bebouwd: 833m²
Oppervlakte perceel: 2.879m²
Indeling magazijn
Multifunctioneel magazijn ca. 466m² bestaande uit een GLV en mezzanine, met een vrije hoogte van ca. 7,25m en een
grote lichtkoepel met brandbeveiliging.
4 automatische poorten en een aparte ingang voor het personeel.
De ruimte is voorzien van grote opbergkasten, een douche voor het personeel en een technische ruimte met verwarmingsinstallatie van het merk 'Buderus'.
Indeling woning
Kelderverdiep
Het gehele gebouw is onderkelderd.
Gelijkvloers
1. Woning
Ruime inkomhal op een keramische tegelvloer met vestiaire en een gastentoilet met lavabo.
Bureelruimte met een ingemaakte kastenwand.
Zeer ruime en gezellige leefruimte op parketvloer bestaande uit een eet -en zithoek met openhaard. Vanuit de leefruimte heeft u een breed uitzicht over de mooie tuin.
Volledig uitgeruste nieuwe keuken met kookeiland. Troeven: werkblad in natuursteen, stoomoven, combi-oven, inductiekookplaat en vaatwasser van het merk 'Miele' en tot slot nog een handige bijkeuken.
2. Kangoeroewoning
Ingerichte studio, ideaal voor inwonende kinderen/grootouders.
Ruime leefruimte met toegang tot de tuin.
Eigen badkamer met inloopdouche, toilet, sauna en jacuzzi.
Volledig ingerichte keuken met een oven van het merk 'AEG', kookplaat en vaatwasser.
Aparte ruime slaapkamer
.
2 garages met een manuele poort.
Verdiep 1
Hier bevindt zich de masterbedroom ca. 18m² met aansluitende dressing en badkamer.
De moderne badkamer is uitgerust met een inloopdouche, dubbele wastafel en toilet.
Verder in de nachthal bevindt zich de 2e ruime slaapkamer ca. 20m².
De 3e slaapkamer ca. 26m² doet momenteel dienst als ontspanningsruimte maar kan mogelijks opgedeeld worden tot een 4e slaapkamer.
Tot slot komen we aan de badkamer met toilet en dubbele wastafel.
Extra
De aangelegde tuin bestaat uit een overdekte lounge, groot terras en ingebouwd + verwarmd zwembad.
Zonnepanelen aanwezig.
'Verisure' alarminstallatie.
Zowel in het huis als de kangoeroewoning is er airconditioning voorzien.
Over het gehele pand ingebouwde spots en ventilatiesysteem.
Algemene informatie
EPC: label B
Asbestinventaris: asbestveilig
Elektrische keuringen worden conform AREI afgeleverd tegen de akte.
Gebouw
Gebouw bestaande uit een magazijn, een woning met een kelderverdiep, gelijkvloers en een bovenverdiep + aansluitende kangoeroewoning op het gelijkvloers.
Ligging
De invalswegen naar de omliggende gemeenten alsook de oprit van de E313 zijn zeer vlot bereikbaar.
Gelegen in hartje Herentals met alle faciliteiten (winkels, scholen, eetgelegenheden, openbaar vervoer,...) op wandelafstand.
*De informatie in deze prospect is ter informatieve titel: de kandidaat-kopers moeten hun eigen zaak maken van het verkrijgen, controleren en interpreteren van deze informatie.
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Lierseweg 331, 2200 Herentals.