Hoogstraat 1A - 3191 Hever - Karaktervolle, energiezuinige gerenoveerde woning in het centrum van Hever
Via de ruime inkomhal met apart toilet, kom je in de leefruimte met zicht op de mooie tuin en het ruim terras. Dankzij het schuifraam kan je genieten van veel natuurlijke lichtinval.
De keuken kan je nog volledig naar eigen wens kiezen. De wand tussen de garage en keuken zal nog geplaatst worden. Kies je voor een extra ruime keuken? Of een grotere garage?
Verder nog over een aparte praktische berging en een kelder.
Via de trap, mooi weggewerkt in de leefruimte, kom je op de eerste verdieping. Hier zijn 3 slaapkamers. De badkamer heeft een enkele wastafel, een douche en een apart toilet. De zolderverdieping kan nog ingericht worden als extra slaapkamer(s) of speelkamer. Of komt hier je eigen home-office, ...?
Na een drukke werkdag kan je heerlijk genieten in je tuin of op het terras. Liever buitenshuis ontspannen? Dan zijn lopen en fietsen langs de Dijle of de vaart de perfecte optie. Ook het Provinciaal Domein met toffe speeltuin en een strand zijn niet ver.
Naast de rustige ligging in het dorp van Hever heb je bovendien een vlotte verbinding naar Mechelen en Leuven
De woning heeft nog wat extra pluspunten:
·een hoge afwerkingsgraad,
·keramisch parket op het gelijkvloer
·verwarming via vloerverwarming
·ventilatiesysteem type D
·alles werd al geschilderd
Interesse in een bezoek? Aarzel dan niet om ons te contacteren!
015 20 36 00 - info@domoxim.be
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Hoogstraat 1A, 3191 Hever.