Kouterstraat 25 - 9150 Rupelmonde - IN OPTIE
Deze te renoveren woning is gelegen in de Kouterstraat 25 in Rupelmonde, in een rustige straat, maar nabij scholen, winkels en openbaar vervoer.
De woning is volledig te renoveren, maar kan zeker worden verbouwd naar een gezellige familiewoning op een goede locatie !
Indeling:
kelderberging
gelijkvloers:
. inkomhal
. woonkamer
. eetplaats
. keuken
. apart toilet
. terras/koer
. berging
1e verdieping:
. nachthal
. 2 slaapkamers
. badkamer
2e verdieping:
. nachthal
. 2 slaapkamers
Troeven:
- gunstige ligging: rustig, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. 4 slaapkamers
Ben jij geïnteresseerd in dit huis in Rupelmonde, neem dan snel contact op !
Had je ook graag een gratis schatting van je eigendom in Kruibeke of het Waasland? Ga dan naar www.dewaele.com, bel 03/296.80.50 of mail naar filip.de.vos@dewaele.com
EPC: 659 KWh/m²jaar
Dit pand is onderworpen aan de renovatieverplichting van de Vlaamse overheid voor residentiële gebouwen (behoudens bij sloop binnen 5 jaar na de aankoop). Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Kouterstraat 25, 9150 Rupelmonde.