Home Te Koop Huis 2970 Schilde
Speelhofdreef 39



immo Kaart

Speelhofdreef 39, 2970 Schilde

Huis Te Koop in Schilde
465 m² wonen
4587 m² perceel
4 slaapkamers
Prijs op aanvraag

Speelhofdreef 39 - 2970 Schilde - Nieuwe moderne villa op toplocatie te Schildehof aan doodlopend straatje.
Nieuwe moderne villa op toplocatie te Schildehof aan doodlopend straatje met 4 slaapkamers en 3 badkamers op ca. 4.587m²

Indeling gelijkvloers:
Via de strakke voordeur betreden we de ruime inkomhal (38m²) met doorkijk -as naar de tuin en terras. Hier treffen we het gastentoilet en de mooie handenwasser, samen met de kastenwand en de ingebouwde zitbank. De lift en de zwevende trap brengen ons tot de 1e verdieping.
De linker zijde bestaat uit een woonkamer (55m²) en een eetkamer (34m²) de grote ramen en hoge plafonds bieden ons veel natuurlijke lichtinval. Verder nog een mooie strakke gashaard, onzichtbare inbouwluidsprekers en een strakke kastenwand voor de televisie met extra opbergruimte.
Aan de rechter zijde treffen we de strakke en geriefelijke leefkeuken (40m²). Deze beschikt over een Composieten werkblad en een strakke ontbijttafel vervaardigd uit Mortex. Ze werd volledig uitgerust met Miele-apparatuur, waaronder een inductiekookplaat, koelkast, vaatwasser, warmeluchtoven, stoomoven, een Liebherr wijnkoeler en de koffiecorner maakt het geheel compleet. Via een groot schuifraam is er toegang tot het terras en de tuin. Aansluitend komen we tot de bijkeuken/wasplaats (14m²). Deze werd voorzien van hoge kasten, een wastafel, diepvriezer en verhoogde plaats voor was- en droogkast. In de vloer werd een luik naar de kelder voorzien.
Vooraan aan de inkomhal treffen we het kantoor (31m²) afgewerkt met kastenwand en een 2e toegangsdeur, wat het ideaal maakt voor professioneel gebruik.
Aan de zijkant van de villa treffen we de dubbele garage (47m²), in twee aparte delen met vloerverwarming, automatische poorten en een laadpaal.

Eerste verdieping:
De ruime en zonnige overloop van (35m²) met extra technische berging biedt ons toegang tot de Mastersuite met hier een slaapkamer (26m²), dressing (25m²) en een aangrenzende badkamer (34m²) welke bestaat uit een ligbad, grote inloopdouche, dubbele wastafel en toilet.
2e slaapkamer (22m²) beschikt over een 2e badkamer (11m²) met grote inloopdouche, wastafel en toilet.
De 3e en 4e slaapkamer delen de 3e badkamer 6m².

Tuin:
Natuurlijk aangelegde en zonnige zuidwesttuin met 100 jaar oude rode en groene beuken. Verschillende terrassen (in totaal 90m²) bieden de perfecte setting voor buitenactiviteiten.
De tuin werd volledig omheind en afgesloten door een automatische poort. Het zwembad (12 x 5m ) is voorzien van een automatisch solar-roldek en wordt verwarmd met een lucht-warmtepomp. Er is ook een extra vergunning voor de bouw van een poolhouse van 40m².

Bijzonderheden:
- domotica
- ventilatie type-D
- vloerverwarming met geothermische warmtepomp
- 11Kw zonnepanelen
- 11 kW batterij
- ingebouw Ledverlichting
- uitgebreid alarmsysteem verbonden aan meldkamer,
- tuinalarm met camerabewaking
- toplocatie
- ZW-orientatie
- EPB 23 kWh/m²
Documenten EPC

Kenmerken
Financieel
Vraagprijs
Prijs op aanvraag
Algemeen
Type
Huis
Bouwjaar
2022
Grond oppervlakte
4587 m2
Bewoonbare oppervlakte
465 m2
Referentie
G83Z1EYDT2C8
Makelaar Code
06/10687
EPC Waarde
23 kWh/m2
EPC Label
A
EPC Certificaat
11039-G-OMV_2021128172/EP20637/A001/D01/SD001
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwk. vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Neen
Rechterlijke beslissing
n/a
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Bestemming
Woonpark
Overstromingsgebied
Geen

Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de

Speelhofdreef 39, 2970 Schilde.


Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com