
Rue Joseph Wauters 24, 4530 Villers-le-Bouillet
Rue Joseph Wauters 24 - 4530 Villers-le-Bouillet - In het hart van het charmante dorpje Warnant-Dreye biedt Era Labelimmo u dit pand aan dat bestaat uit twee aparte woningen vol charme op een prachtig perceel van 1800m2. Ideaal om dicht bij je familie te wonen of om een (bedrijfs)zaak op te zetten.
De begane grond bestaat uit een grote hal, een ruime woonkamer van 55m2 met toegang naar buiten, een keuken die uitkomt op het terras, een badkamer en een bijkeuken. Boven leidt de nachthal met studieruimte naar 2 mooie slaapkamers. Tot slot biedt de tweede verdieping de mogelijkheid om 2 extra slaapkamers in te richten.
De begane grond bestaat uit een hal, keuken, eetkamer en doucheruimte. Eerste verdieping: woonkamer. Tweede verdieping: twee slaapkamers.
Een must-see! Centrale verwarming op stookolie met condensatieketel, 2 pelletkachels, 2018 PVC ramen met dubbele beglazing, alarm. PEB D en F. BENODIG VAN 349.000,00€, onder voorbehoud van aanvaarding. Informatie wordt alleen ter informatie gegeven en is niet contractueel.
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Rue Joseph Wauters 24, 4530 Villers-le-Bouillet.