Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Van Cuyckstraat 1-V3, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
127 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€1.970

Van Cuyckstraat 1-V3 - 2000 Antwerpen - In een oorspronkelijk kantoorgebouw in naoorlogs modernisme van de hand van Léon Stynen en Paul De Meyer uit 1960 vinden we dit uitzonderlijke appartement van ca 127 m² op de derde verdieping. Het balkvormige gebouw werd recent in zijn oorspronkelijke glorie hersteld en springt meteen in het oog op het einde van de Schuttershofstraat en Hopland en op de hoek van de Frankrijklei.De gemeenschappelijke inkomhal van Residentie “Léon S” straalt pure luxe uit en is volledig in lijn met de architectuur van het gebouw ingericht. Het appartement is een heuse throwback naar de sixties. De industriële look dankzij de naakte betonstructuren in combinatie met de minutieus uitgekozen materialen creëren een unieke doch warme sfeer. Over elk detail en elke millimeter is nagedacht. Alle ruimtes baden in het licht dankzij de kamerhoge raampartijen.De leefruimte met open keuken geeft toegang tot een westelijk georiënteerd terras van ca 12 m². Hier kan u heerlijk vertoeven in de avondzon.
De keuken werd zorgvuldig afgewerkt met een houten werkblad en is uitgerust met alle nodige toestellen: koelkast met aparte vriezer, kookvuur op gas, vaatwasser en combi-oven.Via de nachthal bereikt u de twee slaapkamers, elk met een eigen badkamer.
De masterbedroom is voorzien van een nis als dressing en een badkamer met ligbad en lavabo.
De tweede slaapkamer heeft een eigen badkamer met inloopdouche en lavabo.Apart gastentoilet.Een praktische bergruimte met aansluiting voor wasmachine en droogkast vervolledigt het plaatje.Een kelderberging is reeds begrepen in de huurprijs.Gemeenschappelijke lasten: 165 Euro per maand.
Alle nutsvoorzieningen (gas, elektriciteit en water) zijn privé op te nemen door de huurder.Beschikbaar vanaf 1 januari 2023.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.970, ofwel ± € 16 per m². Het EPC-label is B (109 kWh/m²). Online sinds januari 2023. De woning biedt 2 badkamers, 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 127 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.970
Type
Appartement
Bewoonbaar
127 m²
Prijs/m²
€ 16
EPC
109 kWh/m² B

Ligging & buurt

Van Cuyckstraat 1-V3, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 109 kWh/m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 16 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 127 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 9SW0A3UL-MC6.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 1.970 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Van Cuyckstraat 1-V3, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten