Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Indiëstraat 49, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
55 m² wonen
63.5 m² perceel
1 slaapkamers
1 badkamers
€995

Indiëstraat 49 - 2000 Antwerpen - Dit energiezuinig en volledig instapklaar appartement (55 m²) met ruim terras (8,5m²) en trendy meubels is gelegen in een recent gebouw op de 3e verdieping. Qua locatie bevinden we ons in de Cadixwijk omringd door heel wat nieuwe woonprojecten, water, groen en gezellige eetgelegenheden. Een heerlijke en rustige locatie om te wonen. Ook in de gemeenschappelijke tuin (Z) is het heerlijk vertoeven.

Het appartement is bereikbaar via lift of trap. We treffen een aangename leefruimte op een donkere parketvloer met een volledig geïnstalleerde keuken. Door de grote raampartijen heb je van hieruit een prachtig panorama over de buurt en loopt de binnenruimte mooi over naar het ruime terras waar het ten allen tijde heerlijk vertoeven is. Het appartement beschikt over een slaaphoek die afgesloten kan worden door een verschuifbare wand. De hedendaagse badkamer is uitgerust met een wastafelmeubel, ruime inloopdouche en ingebouwde kleerkasten. Verder is er een berging voorzien van wasmachine en droogkast. Het toilet is apart. Tot slot treffen we op level -1 nog een aparte bergkamer (6 m²), een ruime autostaanplaats en 2 fietsenplaatsen, mee te huren voor € 125/maand. Alle meters van de nutsvoorzieningen zijn apart. 

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds februari 2023. Het EPC-label is A (97 kWh/m²). Het telt 1 badkamer, 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 55 m², een perceel van 64 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 995, ofwel ± € 18 per m². Het pand dateert uit 2017.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 995
Type
Appartement
Bewoonbaar
55 m²
Grond
63 m²
Bouwjaar
2017
Prijs/m²
€ 18
EPC
97 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
22/06/2026 Particulier €990
09/05/2026 Particulier €990

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Indiëstraat 49, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 995 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 slaapkamer.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 18 euro per m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 2017.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 97 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Indiëstraat 49, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten