Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Londenstraat 60-V18, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
88 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.370

Over deze woning

Ontdek dit adembenemende appartement van ongeveer 88 vierkante meter, gesitueerd op de achttiende verdieping van de prestigieuze "London Tower". Deze woning is een echte stedelijke parel dankzij zijn spectaculaire panorama uitzicht op de skyline van Antwerpen. Hoogtepunten in het zichtveld zijn ongetwijfeld de kathedraal, het MAS, de majestueuze Schelde en de levendige jachthaven. Het interieur van dit appartement is stijlvol afgewerkt met hoogwaardige materialen. De parketvloer geeft een warme sfeer aan de ruimte en strekt zich uit over het gehele appartement. Royaal zonlicht stroomt door de hoge ramen en zorgt voor een prachtige lichtinval in de leefruimte. De aansluitende open keuken is uitgerust met moderne faciliteiten zoals een kookplaat, combi-oven, vaatwasser, koelkast met vriesvak en ijsmachine, en een ingebouwde koffiemachine. Het kookeiland fungeert perfect als een gezellige ontbijthoek. Ervaar het buitenleven op het inpandige terras en bewonder het prachtige uitzicht. Verder beschikt het appartement over een lichte masterbedroom, een tweede slaapkamer met ingebouwde kasten en een badkamer die pure luxe uitstraalt met leisteenvloer, inloopregendouche en stijlvol lavabomeubel. Daarnaast is er een apart gastentoilet en bergruimte met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Als kers op de taart zijn er ook automatische gordijnen geïnstalleerd. Bijkomend beschikt dit appartement over een private kelderberging en een autostaanplaats, beide inbegrepen in de huurprijs. De maandelijkse gemeenschappelijke lasten bedragen 120 euro, met daarnaast een provisie van 120 euro op het verbruik van verwarming en warm water. De nutsvoorzieningen voor elektriciteit en koud water zijn voor eigen rekening van de huurder. Dit prachtige appartement is onmiddellijk beschikbaar. Mis deze kans niet om luxueus te wonen in het hartje van Antwerpen.

Omschrijving van de makelaar

Londenstraat 60-V18 - 2000 Antwerpen - Prachtig appartement van ca 88 m² op de 18e verdieping in residentie "London Tower". Absolute troef is ongetwijfeld het spectaculaire uitzicht op de skyline van Antwerpen met als hoogtepunten de kathedraal, het MAS, de Schelde en de jachthaven. Het appartement is afgewerkt met zeer hoogwaardige materialen. De doorlopende parketvloer zorgt voor een warme toets. De leefruimte kan genieten van een prachtige lichtinval door de kamerhoge raampartijen. De aansluitende open keuken is uitgerust met kookplaat, combi-oven, vaatwasser, koelkast met diepvriezer en ijsmachine en ingebouwde koffiemachine. Het kookeiland is ideaal als gezellige ontbijthoek. Dankzij het inpandige terras kan u ook buiten genieten van de prachtige zichten. De masterbedroom is aangenaam licht. De tweede slaapkamer beschikt over ingemaakte kasten. De badkamer straalt pure luxe uit en is afgewerkt met leistenen. Een inloopregendouche en stijlvol lavabomeubel maken het plaatje compleet. Apart gastentoilet en bergruimte met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Automatische gordijnen zijn tevens geïnstalleerd. Een private kelderberging is reeds begrepen in de huurprijs.
Een autostaanplaats in de ondergrondse garage is ook reeds begrepen in de huurprijs. Gemeenschappelijke lasten: 120 Euro per maand.
Provisie op het verbruik van verwarming en warm water: 120 Euro per maand.
De nutsvoorzieningen elektriciteit en koud water zijn privé op te nemen door de huurder. Onmiddellijk beschikbaar.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De woning biedt 1 badkamer, 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 88 m². Het EPC-label is A (89 kWh/m²). Online sinds februari 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.370, ofwel ± € 16 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.370
Type
Appartement
Bewoonbaar
88 m²
Prijs/m²
€ 16
EPC
89 kWh/m² A

Ligging & buurt

Londenstraat 60-V18, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 2AT6NE50DMPM.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 1.370 euro.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 89 kWh/m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 16 euro per m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 88 m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Londenstraat 60-V18, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten