Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Coquilhatstraat 49, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
75 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€1.000

Coquilhatstraat 49 - 2000 Antwerpen - Gezellig één slaapkamer appartement op het 3de (en hoogste) verdiep gelegen op het bruisende "Zuid". 

Bij het binnenkomen vind je aan de achterzijde van het appartement de leefruimte met open keuken en aansluitend het gezellige terras met avondzon.
Aangenaam vertoeven hier dankzij het open uitzicht en de vele lichtinval. 

Aan de voorzijde van het appartement vind je de grote slaapkamer. Plaats genoeg voor een dubbel bed en een grote kast. Via de slaapkamer heb je rechtstreeks toegang tot de badkamer met bad-douche combinatie en wastafel.

Verder is er in het appartement ook nog een aparte wasplaats / berging te vinden. In het gebouw is er ook nog een privatieve kelder voor additionele bergruimte

Vlakbij de hippe Marnixplaats, op twee stappen van de rest van de wereld.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
75 m²
Prijs/m²
€ 13
EPC
167 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/06/2026 Particulier €1.050
28/03/2026 Particulier €1.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Coquilhatstraat 49, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Coquilhatstraat 49, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten