Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Gentplaats 5, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
45 m² wonen
1 badkamers
€625

Gentplaats 5 - 2000 Antwerpen - Gezellige flat/studio van ca 40m2 gelegen op de 4e en hoogste verdieping van een klein verzorgd gebouw met mooie authentieke gevel.
Gelegen op het hippe Zuid,nabij vlinderpaleis en de gedempte zuiderdokken.PLANCHEVLOEREN.Slaapkamer op MEZANNINE.
Goede verbinding met openbaar vervoer en autosnelweg. Carrefour supermarkt aan overzijde op wandelafstand! GSM 0497810720

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 625
Type
Appartement
Bewoonbaar
45 m²
Prijs/m²
€ 14

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/06/2026 Particulier €1.000
30/04/2024 CC Immo €690

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Gentplaats 5, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Gentplaats 5, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten