Braziliëstraat 8, 2000 Antwerpen
Braziliëstraat 8 - 2000 Antwerpen - Te Huur: Ruim trendy recent gebouwd (2015) appartement van 90 m2 met twee slaapkamers. Volledig ingerichte keuken met alle toestellen. Oven, microgolfoven, vaatwas, frigo, diepvries en inductiekookplaat. Badkamer met inloopdouchte en aparte wc. Berging met wasmachine en ruim terras. Uitstekend gelegen op het gegeerde Eilandje, doch rustig. Privé kelderruimte aanwezig. € 900 excl. kosten. Maandelijkse gemeenschappelijke kosten € 50. Onmiddellijk beschikbaar.
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand dateert uit 2015. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 900, ofwel ± € 10 per m². Je vindt er 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 90 m², 1 badkamer. Online sinds augustus 2021.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Braziliëstraat 8, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Braziliëstraat 8, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel kost dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.