Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Begijnenvest 17, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
63 m² wonen
1 slaapkamers
€725

Begijnenvest 17 - 2000 Antwerpen - Prachtig 1 slaapkamer appartement met veel licht. Gelegen op een toplocatie, in theaterbuurt, vlak aan het trendy zuid en historisch centrum. Met de nabijheid van de leien ben je zo op de Antwerpse ring. Het gebouw werd volledig gerenoveerd (2017) en is in perfecte staat. Overal ligt parket.

De nieuwe keuken is ingericht met een koelkast, oven en vaatwasmachine. Er is een douche ruimte en een apart toilet met lavabo. Tevens beschikt het appartement over een berging voor het plaatsen van wasmachine en droogkast.

Algemene kosten: (15€/maand).

Water is individuele teller (prijs per m³ verbruik is 4.9€) .

Gas en elektriciteit zijn contracten op eigen naam.

Mogelijkheid tot het huren van een garage bij de buren (120€/maand in 2020)

Verplichte brandverzekering

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand dateert uit 2017. Het EPC-label is B (187 kWh/m²). Online sinds mei 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 725, ofwel ± € 12 per m². Je vindt er 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 63 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 725
Type
Appartement
Bewoonbaar
63 m²
Bouwjaar
2017
Prijs/m²
€ 12
EPC
187 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/05/2025 Particulier €225.000
17/05/2022 Particulier €725

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Begijnenvest 17, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 slaapkamer.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 921JR5IWS7VT.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 12 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 63 m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 2017.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 725 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Begijnenvest 17, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten