Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koningin Astridplein 31, 2018 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
75 m² wonen
2 slaapkamers
€1.800

Koningin Astridplein 31 - 2018 Antwerpen - Luxueuse penthouse in het historisch centrum van Antwerpen. De penthouse onderging een totaalrenovatie in 2020 en wordt volledig gemeubeld en 100% uitgerust verhuurd (incl. WIFI, Netflix, Airco, keukenmateriaal, linnengoed, poetsvrouw (1/2 weken).
Ideaal als Expat woning!

De absolute troef van dit appartement is het zuid-oost geörienteerde dakterras met zicht op de Zoo van Antwerpen en het centraal station. Je kan op het dakterras de flamingo's van de Zoo bewonderen. Bovendien is er een uniek uitzicht op het het Centraal Station, zowel vanuit de living als de Master bedroom.
Het Centraal Station wordt 's nachts verlicht wat een bijzonder schouwspel oplevert van dit historische pareltje dat niet zonder reden verkozen werd tot mooiste station ter wereld.

De penthouse is erg centraal gelegen, in de nabijheid van publiek transport (trein/tram/bus) met city-bikes voor de deur (Mobiscore 100%).
Er is een ondergrondse parking op 50 meter van de ingang van het gebouw waar je via abonnementen een parking kan huren op jaarbasis.

De penthouse ligt op wandelafstand van theaters, restaurants, winkels "De Meir" & stadsmarkten.

Igv interesse, kan u mij via mail contacteren op bramdewit@implementis.be of telefonisch op 0487/342878.

GEEN IMMO!

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2018) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 75 m², 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.800, ofwel ± € 24 per m². Online sinds april 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.800
Type
Appartement
Bewoonbaar
75 m²
Prijs/m²
€ 24

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/06/2026 Heylen Vastgoed €175.000
04/07/2025 Particulier €179.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Koningin Astridplein 31, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is EJ4A5S5ZI7I4.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
De vraagprijs is 1.800 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 75 m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 24 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Koningin Astridplein 31, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten