Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Charlottalei 27, 2018 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
123 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€1.350

Charlottalei 27 - 2018 Antwerpen - Dit lumineus en ruim appartement met een bewoonbare oppervlakte van 123m² is gevestigd op de 7de verdieping van een verzorgd gebouw. Centraal gelegen op wandelafstand van Het Harmoniepark, het Centraal station en op een boogscheut van het diamantkwartier en Stadspark. Het appartement is als volgt ingedeeld: Mooie inkomhal met videofoon en ingebouwd vestiairekasten, ruime L-vormige woonkamer op parket met sierschouw en adembenemend zicht op de bomen van de Charlottalei, een nog volledig in te richten nieuwe keuken met ingebouwde kasten, een en halve afwasbak, inductie kookplaat, dampkap, vaatwasmachine, diepvries, koelkast, combi-oven en ontbijttafel in graniet, nachthal, apart toilet, familie badkamer met ligbad met regendouche, 2 lavabo’s en ruimte voor wasmachine en droogkast en 3 volwaardige slaapkamers waarvan 2 met toegang tot aangenaam terras. Extra: airco in woonkamer, overal pvc ramen met dubbel glas en balustrades en kelder aanwezig, EPC: 213kWh m2/jaar. HP: €1350 €250 provisie algemene onkosten. Beschikbaar vanaf 1 januari 2022. Enkel serieuze kandidaten! Voor meer info, contacteer ons kantoor: WERNERIMMO - E: info@wernerimmo.be -TEL: 03/303.79.75. AGENCEREF: 488.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2018), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand dateert uit 1955. Online sinds juli 2022. Het EPC-label is C (213 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.350, ofwel ± € 11 per m². Het omvat 3 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 123 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.350
Type
Appartement
Bewoonbaar
123 m²
Bouwjaar
1955
Prijs/m²
€ 11
EPC
213 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/07/2022 Werner Immo €1.350

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Charlottalei 27, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 3 slaapkamers.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 11 euro per m².
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 123 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 213 kWh/m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 7-1DMPRUP8IP.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Charlottalei 27, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten