Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Congresstraat 56-, 2060 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
82 m² wonen
261 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€690

Congresstraat 56- - 2060 Antwerpen - Ligging: Ideaal en centraal gelegen 2 slaapkamer appartement! Winkels, horeca en openbaar in de directe omgeving.

Indeling: inkomhal, leef- en eetruimte, keuken, berging, toilet, badkamer, slaapkamer 1, slaapkamer 2, terras.

Beschrijving: Het appartement is gelegen op de eerste verdieping van een rustig en aangenaam appartementsgebouw en is bereikbaar met de trap. We betreden het appartement in de inkomhal dewelke toegang geeft tot alle andere ruimten. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich een ruime leef- en eetruimte met aansluitend de keuken. De keuken is volledig geïnstalleerd. Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de badkamer, twee slaapkamers, toilet en een ruime berging. De badkamer is voorzien van een ruime douche, lavabo en spiegelkastje. Verder beschikt dit leuke appartement over een Zuidoost gericht terras waar je in alle rust kan genieten!

Extra:
- EPC: 345 kWh/m2 jaar
- Gemeenschappelijke kosten: €150,00 (incl. water en verwarming privé en onderhoud gebouw)
- Aansluiting wasmachine aanwezig

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 690
Type
Appartement
Bewoonbaar
82 m²
Grond
261 m²
Prijs/m²
€ 8
EPC
345 kWh/m² D

Ligging & buurt

Congresstraat 56-, 2060 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Congresstraat 56-, 2060 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten