Stenenbrug 108-3, 2140 Borgerhout
Stenenbrug 108-3 - 2140 Borgerhout - Appartement met 2 slaapkamers & terras in Borgerhout
Dit appartement bevindt zich op een centrale locatie in Borgerhout op de 3de verdieping, bereikbaar via een lift.
We betreden het appartement via de inkomhal die uitgeeft op de lichtrijke, ruime leefruimte met open keuken.
Verder treffen we een dressing (5m²) en twee slaapkamers (10m² / 5m²) waarvan de laatste toegang geeft tot een leuk zuidgeoriënteerd terras.
Vervolgens beschikt het appartement over een apart toilet en een uitgeruste badkamer, voorzien van een ligbad met douchefunctie en een enkele lavabo. De aansluitingen voor wasmachine en droogkast vinden we terug in de praktische berging.
Troeven:
Lift
Twee slaapkamers
Dressing/bureau
Zonnig terras
Centrale locatie in Borgerhout
Heeft u interesse en wenst u een bezoek ter plaatse in te plannen Surf dan naar onze website www.vbvastgoed.be en klik op de groene knop "ik ben kandidaat". FinancieelPrijs: € 865,- / maandMaandelijkse lasten:€65* Schatting op basis van deze parameters: hoofdverblijfplaats, natuurlijk persoon. Voor een uitgebreide berekening van de registratie-rechten en erelonen, kijk op www.notaris.be.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Stenenbrug 108-3, 2140 Borgerhout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Stenenbrug 108-3, 2140 Borgerhout
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgerhout.
Marktcijfers in Borgerhout
Vergelijkbare panden te huur in Borgerhout
Recent verhuurd in Borgerhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.