Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Drève du Parc 15, 1000 Brussel

Appartement Verhuurd in Brussel
70 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€985

Drève du Parc 15 - 1000 Brussel - Recent 1 slaapkamer appartement op de prachtige site van Tour & Taxis in Brussel

Op de 10de verdieping van de residentie 'Dayton' bevindt zich dit mooie 1 slaapkamer appartement met schitterend uitzicht. Het appartement ligt vlakbij de nieuwe hotspot 'Gare Maritime'.

Het appartement beschikt over een zeer ruime slaapkamer en een badkamer voorzien van een regendouche en dubbele wastafel. De ruime living met open keuken geeft je een prachtig zicht over de stads en een unieke blik op het atomium. Verder is er nog een toilet en een praktische berging aanwezig (waar ook de gascondensatieketel, ventilatiesysteem, ... geïnstalleerd zijn), met aansluiting voor wasmachine en droogkast.

Op de site zelf is er een 24/7 security aanwezig.

Wenst u meer info of een bezoek Contacteer ons!

015 20 36 00 - info@domoxim.be

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Brussel (1000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 985, ofwel ± € 14 per m². Online sinds november 2022. Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 70 m², 1 slaapkamer, 1 badkamer.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 985
Type
Appartement
Bewoonbaar
70 m²
Prijs/m²
€ 14

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/04/2026 Particulier €300.000
22/03/2026 Particulier €315.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Drève du Parc 15, 1000 Brussel

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 14 euro per m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 70 m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 slaapkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is SJY-UET7NFC7.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 985 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Drève du Parc 15, 1000 Brussel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brussel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten