Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Antoon Van Paryspad 9-0001, 9800 Deinze

Appartement Verhuurd in Deinze
€950

Antoon Van Paryspad 9-0001 - 9800 Deinze - In het hart van Deinze, aan de oevers van de Leie, met een prachtig zicht over de markt, Sint Poppoplein, de Tolpoortbrug, ... vinden we deze luxueus appartement.
Het appartement beschikt over een lichtrijke woonkamer, ingerichte keuken, berging, badkamer met inloopdouche, 2 ruime slaapkamers en terras gelegen langs de Leie. Het appartement is tot in de puntjes afgewerkt met kwalitatieve materialen. Autostaanplaats inbegrepen.

Beschikbaar: Onmiddellijk

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 950
Type
Appartement
EPC
43 kWh/m² A

Ligging & buurt

Antoon Van Paryspad 9-0001, 9800 Deinze

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Antoon Van Paryspad 9-0001, 9800 Deinze Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deinze.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten