Leopold II-Laan 86-65, 9200 Dendermonde
Leopold II-Laan 86-65 - 9200 Dendermonde - Ben je op zoek naar een instapklaar appartement met een prachtig uitzicht en terras Lees dan zeker verder. Dit recent gerenoveerd pareltje bevindt zich op de bovenste verdieping en heeft heel wat moois te bieden. De centrale ligging op wandelafstand van het centrum van Dendermonde en de recente totaalrenovatie met oog voor detail in de afwerking zijn zeker 2 grote troeven. De EPC-score dateert van voor deze vernieuwingen. Zeker niet te vergeten is het adembenemende uitzicht over Stad Dendermonde en de Schelde.Indeling:
GLV: gemeenschappelijke inkomhal met lift.
13deV: de inkomhal (6m²) met ingemaakte kasten en parlofoon heeft toegang tot de living (21m²). De leefruimte is volledig ingericht en voorzien van laminaat. Via de living komen we in de gezellige keuken (10m²) terecht waar alle toestellen aanwezig zijn, eveneens de voorziening voor een vaatwasser. Verder betreed je via de living het betegelde terras (16m²) waar je de avondzon telkens in het westen ziet verdwijnen. De leefruimte sluit ook aan bij de badkamer (8m²) waar alle comfort aanwezig is. In de badkamer vinden we de inloopdouche, dubbele wastafel en het toilet terug. Verder beschikt het appartement over een slaapkamer (9m²).Beschikbaar vanaf 01/09/2021. Gemeenschappelijke kosten: 65 euro/maand.
Provisie voor (warm) water en verwarming: 100 euro/maand. Interesse Neem dan vrijblijvend contact op voor een bezichtiging ter plaatse.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Leopold II-Laan 86-65, 9200 Dendermonde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Leopold II-Laan 86-65, 9200 Dendermonde
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.
Marktcijfers in Dendermonde
Vergelijkbare panden te huur in Dendermonde
Recent verhuurd in Dendermonde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.