Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Blarenstraat 50-102, 2180 Ekeren

Appartement Verhuurd in Ekeren
52 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€795

Over deze woning

Ontdek dit gloednieuwe appartement op de eerste verdieping van een kleinschalig gebouw, voorzien van een lift. Het appartement heeft één slaapkamer en een ruim terras van ongeveer 12 vierkante meter. Het is centraal gelegen, dichtbij winkels, restaurants en openbaar vervoer. Voor natuurliefhebbers ligt het groene park 'Oude Landen' vlakbij. Bij binnenkomst in het appartement wordt u verwelkomd door een ruime leefruimte met een open keuken die volledig is uitgerust met alle luxe apparatuur en veel opbergruimte. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het ruime terras. Het appartement heeft een mooie slaapkamer aan de voorkant en een badkamer met dubbele wastafel en een grote inloopdouche, waar ook ruimte is voor uw wasmachine en droger. Daarnaast is er een apart toilet en beschikt het appartement over twee kelderbergingen. Het ruime terras is gelegen op het noordwesten, ideaal voor de zomeravonden. Enkele extra kenmerken van dit appartement zijn de centrale ligging, vloerverwarming, videofoon en onmiddellijke beschikbaarheid. Het appartement heeft een energielabel A (44 kWh/m²). Bezoek aanvragen kan eenvoudig via de rode knop op www.hillewaere.be.

Omschrijving van de makelaar

Blarenstraat 50-102 - 2180 Ekeren - Nieuwbouwappartement met 1 slkr en lift!
INDIEN U EEN BEZOEK WENST IN TE PLANNEN GELIEVE EEN BEZOEK AAN TE VRAGEN/ VIA WWW.HILLEWAERE.BE VIA DE RODE KNOP.
Het appartement (A-label) bevindt zich op de eerste verdieping in een kleinschalig gebouw met lift en beschikt over een slaapkamer met een ruim terras van ca. 12m². Het centrum met winkels/restaurants bevindt zich vlakbij, net zoals openbaar vervoer. Wandelen en genieten van het groen en fit blijven, kan u een beetje verder bij de ‘Oude Landen’. Ideaal!

Indeling appartement:

We komen het gebouw binnen via de gemeenschappelijke inkomhal en nemen lift tot bij de eerste verdieping. We komen binnen en stappen zo in een mooie leefruimte met een open keuken die volledig geïnstalleerd is met alle luxe die u verwacht en met voldoende bergkasten. Via de leefruimte heeft u toegang tot het ruime terras. Vooraan is er een slaapkamer. De badkamer is voorzien van een badkamermeubel met dubbele waskom en een ruime inloopdouche (met zitje). Hier zijn ook de voorzieningen voor de wasmachine/droogkast. Verder is er een apart toilet. Het appartement beschikt over 2 kelderbergingen.

Terras:
Een ruim terras gelegen op het noordwesten.


Bijzonderheden:
- Centrale ligging
- Lift
- Vloerverwarming
- Videofoon aanwezig
- Per direct beschikbaar
- Ruim terras
- 2 kelderbergingen

Vg - Wp - Gmo - Gvkr - Gvv
EPC A-label (44 kWh/m²)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 795
Type
Appartement
Bewoonbaar
52 m²
Bouwjaar
2022
Prijs/m²
€ 15
EPC
80 kWh/m² A

Ligging & buurt

Blarenstraat 50-102, 2180 Ekeren

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Blarenstraat 50-102, 2180 Ekeren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten