Rue du Page 10-1AV, 1050 Elsene
Over deze woning
Ontdek deze prachtige 3-slaapkamer triplex met terrassen in de charmante wijk Chatelain in Elsene, die te huur staat via ERA Chatelain. Het appartement, met een totale oppervlakte van 345m², bevindt zich in het hart van de bruisende wijk en is onmiddellijk beschikbaar. Via de inkomhal met ingebouwde kasten en WC betreden we de indrukwekkende woonkamer van maar liefst 150m². Deze ruimte biedt toegang tot de overige niveaus van de woning. Het bovenste niveau omvat een volledig uitgeruste keuken met een eiland, een master bedroom met dressing en een terras aan de achterzijde van de woning. Daarnaast vind je er een royale ouderslaapkamer met kleedruimte en een comfortabele studeer-/zonnestudio. Een aangrenzende badkamer en tweede terras maken dit niveau compleet. Op het onderste niveau van de triplex treffen we nog twee slaapkamers aan, een complete badkamer en een praktische bijkeuken. De woning heeft een uitstekend energiepeil (PEB C) en is voorzien van dubbele beglazing. Voor slechts €80 per maand worden de gemeenschappelijke lasten gedekt en voor 2% van de maandelijkse huurprijs wordt het beheer van het pand verzorgd. Optioneel kun je ook overdekte parkeerplaatsen in het gebouw huren. Ontdek ook ons volledige huuraanbod in Elsene exclusief beschikbaar op era.be/chatelain.
Omschrijving van de makelaar
Rue du Page 10-1AV - 1050 Elsene - IXELLES - Schitterende 3-slaapkamer triplex terrassen van 345m².
ERA Chatelain biedt deze sublieme 3-slaapkamer triplex terrassen van 345m² ideaal gelegen in het hart van de wijk Chatelain.
Het bestaat uit een inkomhal met kasten en WC, een sublieme woonkamer van 150m² die toegang geeft tot de andere niveaus:
Op de bovenverdieping: volledig ingerichte keuken, terras aan de achterzijde met eiland, master bedroom, dressing
Ouderslaapkamer, kleedkamer, studeer-/zonnestudio (totaal - 80 m²), aangrenzende badkamer, tweede terras.
Lager niveau: nog twee slaapkamers, complete badkamer, bijkeuken.
Technische kenmerken: Uitstekend PEB C, dubbele beglazing.
Beschikbaarheid: Onmiddellijk
Kosten: 80e/maand provisie voor gemeenschappelijke lasten 2% van de maandelijks huur (maandelijks te betalen tegelijk met de huur en de gemeenschappelijke lasten) voor het beheer.
Mogelijkheid tot het huren van overdekte parkeerplaatsen in het gebouw.
Info en bezoeken: levent@immochatelain.be Ontdek al onze huurwoningen in Elsene exclusief beschikbaar op era.be/chatelain
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue du Page 10-1AV, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue du Page 10-1AV, 1050 Elsene
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
Marktcijfers in Elsene
Vergelijkbare panden te huur in Elsene
Recent verhuurd in Elsene
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.