Avenue de la couronne 448-4-egrave-me-eacute-tage-448, 1050 Elsene
Avenue de la couronne 448-4-egrave-me-eacute-tage-448 - 1050 Elsene - Vlakbij het station van Etterbeek - Uw makelaarskantoor ERA Châtelain biedt u dit prachtige, volledig gerenoveerde penthouse met 1 slaapkamer te huur aan!
Dit appartement bestaat uit een grote woonkamer met een volledig uitgeruste keuken, een slaapkamer, een badkamer met douche en een prachtig terras!
Het appartement is gelegen op de 4e verdieping van een klein flatgebouw van 4 verdiepingen.
Kosten: 45 euro voor het onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes. Dubbele beglazing, kwaliteits meubilair.
Een niet te missen aanbod! Het appartement is beschikbaar vanaf 1 februari 2021.
Info en bezoeken: 32 2 535 98 98. Meer informatie over dit appartement te huur in Elsene vindt u exclusief op era.be/chatelain.be
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Elsene (1050) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds februari 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.050, ofwel ± € 16 per m². Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 65 m², 1 slaapkamer. Het EPC-label is B (117 kWh/m²).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue de la couronne 448-4-egrave-me-eacute-tage-448, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue de la couronne 448-4-egrave-me-eacute-tage-448, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Elsene?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.