Edward Pynaertkaai 92, 9000 Gent
Edward Pynaertkaai 92 - 9000 Gent - Ruim en instapklaar appartement met royaal terras
Dit ruim en hoogwaardig afgewerkt 2slpk-appartement is uiterst gunstig gelegen op nog geen 10 min fietsen van het stadscentrum en ook vlakbij alle belangrijke invalswegen.
Het appartement is gelegen op de 3de verdieping van de residentie "Cotton Island" en bestaat uit een zeer ruime leefruimte met eetplaats en een open keuken met kookeiland.
De leefruimte geeft uit op een royaal terras van 22 m² dat uitzicht biedt op de Schelde en de achterliggende tuinen. Via de leefruimte bereiken we de nachthal met handige ingemaakte kasten. Op het einde van de nachthal vinden we links een eerste volwaardige slaapkamer met aansluitend een kleine badkamer met douche en wastafel.
Rechts vinden we een tweede grote slaapkamer met aansluitend een grote badkamer die bestaat uit een ligbad, dubbele wastafel en een douche. Nog in deze nachthal vinden we een een apart gastentoilet en een ruime berging.
Bovendien is er nog een extra berging aanwezig in de kelder. Een extra troef van het appartement is de autostaanplaats (inbegrepen in de prijs) die zich ook in de kelder situeert.
Kortom, een top appartement met veel ruimte en bovendien nog met een aangename buitenruimte.
Maandelijkse algemene kosten: 100 euro
Domicilie verplicht! Wordt niet verhuurd aan studenten.
Beschikbaar vanaf 1 maart 2023.
Bezoekaanvragen per mail op info@carloeggermont.be
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Gent (9000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds december 2022. Je vindt er 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.090. Het EPC-label is A (85 kWh/m²).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Edward Pynaertkaai 92, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Edward Pynaertkaai 92, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.