Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Vlaamsekaai 64, 9000 Gent

Appartement Verhuurd in Gent
38 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€595

Vlaamsekaai 64 - 9000 Gent - Stap binnen in jouw knusse stadsverblijf op de charmante Vlaamsekaai 64. Deze gemeubelde studio staat klaar om jou te verwelkomen met zijn eigentijdse inrichting en gezellige sfeer. Geniet van de levendige energie van de omgeving met haar hippe cafés, gezellige eetgelegenheden en unieke boetiekjes, allemaal op een steenworp afstand van je voordeur.

Indeling van de studio:
Inkomhal - toilet - badkamer - berging - leefruimte met slaapkamer - geïnstalleerde keuken - terras - kelderberging.

De gemeenschappelijke kosten, onder de vorm van een provisie, bedragen 100,00 euro/maand en dienen voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen alsook voor het privatief verbruik van verwarming & water.

Domicilie is verplicht.

De studio is beschikbaar vanaf 01/08!

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Gent (9000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 38 m², 1 badkamer, 1 slaapkamer. Online sinds mei 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 595, ofwel ± € 16 per m². Het pand dateert uit 1974. Het EPC-label is F (1930 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 595
Type
Appartement
Bewoonbaar
38 m²
Bouwjaar
1974
Prijs/m²
€ 16
EPC
1930 kWh/m² F

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/07/2026 Dewaele €199.000
06/06/2026 Dewaele €205.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Vlaamsekaai 64, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1974.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 slaapkamer.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Gent?
De vraagprijs is 595 euro.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 38 m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 16 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Vlaamsekaai 64, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten