Leiekaai 321, 9000 Gent
Leiekaai 321 - 9000 Gent - TE HUUR: zeer lichtrijk duplex appartement met 2 slaapkamers, elk met eigen badkamer/douchekamer. Zuidelijk terras met zicht op water. Ideaal voor een koppel of voor 2 cohousers!
LOCATIE: Vlakbij ring van Gent (zonder de geluidshinder ervan te hebben), R4 en snelwegen. Gratis parkeren op straat (met bewonerskaart). Op wandelafstand van Carrefour en Aldi, ook vlakbij Colruyt en Lidl. 10 min fietsen van Gent centrum. Zicht op groene vallei park, vlakbij Bourgoyen en Watersportbaan.
Gemeenschappelijke fietsenstalling en lift aanwezig. Gemeenschappelijke kosten syndicus is 30€/maand (inclusief algemene brandverzekering). EGW zelf af te sluiten. INDELING: Op de 3e verdieping is er
- een grote leefruimte met toegang tot een zonnig terras. De keuken is volledig uitgerust met combi-oven, frigo met vriesvak, keramische kookplaat en vaatwas.
- een berging (aansluitingen voor wasmachine)
- de hal met een aparte toilet
- de 1e slaapkamer, met een aparte badkamer met douche en lavabo.
Via de trap naar de bovenste verdieping is er
- een 2e ruime slaapkamer
- een smalle hal met extra stockage ruimte
- een badkamer met 2 lavabo’s, een toilet en een ligbad (kan ook als douche gebruikt worden)
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een appartement in Gent (9000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het EPC-label is B (117 kWh/m²). Online sinds april 2021. Het pand dateert uit 2015. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 950, ofwel ± € 9 per m². De woning biedt 2 slaapkamers, 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 110 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Leiekaai 321, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Leiekaai 321, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.