Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Keizervest 128, 9000 Gent

Appartement Verhuurd in Gent
111 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€1.200

Keizervest 128 - 9000 Gent - Luxe appartement aan keizerspark met zicht op schelde Interesse
- Mail naar verhuur@vicusvastgoed.be

Cohousing mogelijk

EPC in opmaak

Dit appartement, met zicht op de schelde, werd net gerenoveerd. Het werd gestript en voorzien van nieuwe technieken, utiliteiten, stukadoorswerken, vloeren, keuken en badkamer. Ook wordt het volledig geschilderd en elke ruimte wordt voorzien van verlichting met opbouw LED-spot.

Het appartement wordt gekenmerkt door grote ruimtes en veel lichtinval. Aan de achterkant bevinden zich 3 ruime slaapkamers van 14m2 . Hier is ook een groot terras voorzien in epoxy. De slaapkamers liggen in een fineerparket, en werden voorzien van internet- en Tv-aansluiting.

Aan de voorkant, met zicht op de schelde, ligt de leefruimte met volledige uitgeruste open keuken. Het zicht is de moeite waard en de lichtinval nog beter.

Badkamer met Regendouche en dubbel wasmeubel. Toilet in aparte ruimte in de inkomhal.

Zowel het Keizerspark als Koning Albertpark (Zuidpark) bevinden zich op wandelafstand. Ligging aan de binnenkant van R40, dus zeer goed verbinding naar de autostrades en het Sint-Pieters-Station.

KOST GEMEENSCHAPPELIJK DELEN: 75 EUR

Mogelijkheid tot huur garage: 80 EUR/maand

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Gent (9000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 111 m², 3 slaapkamers, 1 badkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.200, ofwel ± € 11 per m². Het werd gerenoveerd in 2021. Online sinds juli 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.200
Type
Appartement
Bewoonbaar
111 m²
Prijs/m²
€ 11

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
18/10/2021 Immo Da Vinci €25.000
30/08/2021 Immo Da Vinci €22.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Keizervest 128, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 1.200 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 3 slaapkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 9830220210724020509.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 11 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 111 m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Keizervest 128, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten