Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dierkoststraat 4, 9500 Geraardsbergen

Appartement Verhuurd in Geraardsbergen
85 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€600

Dierkoststraat 4 - 9500 Geraardsbergen - Mooi duplex appartement met ondergrondse staanplaats dichtbi
Duplexappartement met 2 slaapkamers. Dit appartement bevindt zich in Residentie Gheeraert op de 3de verdieping en omvat een inkomhall, een aangename living met balkon een eetkamer, een ingerichte keuken met veel lichtinval, een praktische berging, een ruime badkamer met bad en 2 slaapkamers. Tevens is er achteraan een rustig maar groot terras. Het appartement bevindt zich in een rustige straat met enkel plaatselijk verkeer doch in het centrum van Geraardsbergen. In de onmiddellijke nabijheid zijn er scholen, winkels en openbaar vervoer.Mogelijkheid tot aankoop van ondergrondse autostaanplaatsNiet gelegen in overstromingsgevoelig gebied.EPC : 392 kWh/m²jaarVoor verdere inlichtingen contacteer Immo Gosseye op 0498/92.71.23

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Geraardsbergen (9500) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het EPC-label is D (392 kWh/m²). Je vindt er 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 85 m², 1 badkamer. Het pand dateert uit 1980. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 600, ofwel ± € 7 per m². Online sinds augustus 2011.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 600
Type
Appartement
Bewoonbaar
85 m²
Bouwjaar
1980
Prijs/m²
€ 7
EPC
392 kWh/m² D

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
15/08/2011 -- €130.000
15/08/2011 -- €600

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Dierkoststraat 4, 9500 Geraardsbergen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 2 slaapkamers.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 600 euro.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 392 kWh/m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is EXUJJ2TYDUW9.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 7 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Dierkoststraat 4, 9500 Geraardsbergen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geraardsbergen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten