
Bareelstraat 67, 9506 Geraardsbergen
Bareelstraat 67 - 9506 Geraardsbergen - In het rustige Idegem, op een steenworp van het station, bakker en slager, verhuren wij een duplex appartement op de 2de verdieping in residentie David en Goliath. Dit appartement bezit 2 volwaardige slaapkamers en een kleinere kamer die kan dienen als thuiskantoor of game room. We komen binnen in de inkomhal, welke uitgeeft op het apart toilet en de eerste slaapkamer(13m2) met sanitaire cel (douche en lavabo). Vanuit de gang geeft een glazen deur uit op de ruime woonkamer/eetkamer/open keuken in L-vorm (36 m2). De keuken is volledig ingericht met een ijskast/diepvries, oven en vitro-keramische kookplaat. Naast de keuken bevind zich een berging welke plaats geeft aan brander, boiler en elektriciteitskast. Onder de trap is een ingemaakte ruime kast. De trap geeft uit op de nachthal welke voorzien is van ingebouwde kasten. Van hieruit gaan we naar de bureau/gameroom (6m2) welke eveneens voorzien werd met handige ingemaakte kasten. Verder vinden we een tweede slaapkamer (10 m2). De badkamer met lavabomeubel, kasten, toilet, ligbad en aansluiting wasmachine/droogkast sluit aan op deze slaapkamer. Een schuifraam geeft uit op het naar het oosten gericht terras (5.5 m2) met mooi uitzicht. Mogelijkheid voor het bijhuren van een garage (75/maand) doch ruime parkeergelegenheid voorzien voor de appartementsblok.
Absolute troeven van dit appartement zijn de natuurlijke lichtinval en mooie verzichten, de hoeveelheid ingemaakte kasten waardoor kleerkasten in de kamers overbodig worden.
Gelieve op de advertentie te reageren. Wij contacteren u voor een afspraak.
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Bareelstraat 67, 9506 Geraardsbergen.